O firmie Marina Royale

Ta sama recepta na sukces – nieprzerwanie od 25 lat

Jesteśmy belgijską firmą z 25 letnim doświadczeniem w budowaniu ekskluzywnych nadmorskich posiadłości. Tworzymy zespół ludzi z wizją wykraczającą poza horyzonty standardowego myślenia o inwestycjach. Ta firma to trzy różne pokolenia inwestorów, z których każde wnosi to, co najlepsze: doświadczenie, pasję i zdolność oceny. To właśnie POC Partners.

Posiadamy solidne fundamenty finansowe. Zarząd tworzą profesjonalni, cieszący się szacunkiem belgijscy inwestorzy. Opracowaliśmy własną strategię projektowania i budowania
nieruchomości nad morzem. Poza inwestycjami w Belgii, poszerzyliśmy swoją działalność o Polskę, gdzie zakupiliśmy liczne grunty zlokalizowane w pierwszej linii brzegowej, dające możliwość realizacji inwestycji z liczbą ponad 1500 apartamentów. To tutaj chcemy pozostać na lata, rozwijać naszą receptę na sukces, dzielić się doświadczeniem i tu tworzyć nowe standardy jakości. Dlatego powołaliśmy do życia nową spółkę Darłówko Development Sp. z.o.o. wraz z POC Partners Polska Sp. z o.o.

Zespół

CHIEF MARKETING & SALES OFFICER Dorota Kotarska dorota@pocpartners.com

POLISH DIVISION MANAGER Agnieszka Jaworska agnieszka@pocpartners.com

ACCOUNTING Marzena Janta-Lipińska

engineer Piotr Pastuszak piotr@pocpartners.com

commercieel director Paul Breels

architect Tomek Puszkarski

ACCOUNTING Thibaut Duboccage

engineer Dirk De Loose

BOARD MEMBER Peter Taffeiren

BOARD MEMBER Siska Dedeyne

BOARD MEMBER Robert Donck

BOARD MEMBER Lucie Desimpel