Dlaczego warto inwestować w nieruchomości nad morzem?

27.06.2017

Inwestowanie w nieruchomości przynosi w ostatnich czasach niezwykle lukratywne zyski. Coraz popularniejszą formą bezpośredniego inwestowania na rynku mieszkaniowym w Polsce jest zakup mieszkania pod wynajem. Najlepszym rejonem do tego typu lokaty swojego kapitału są oczywiście miejsca najbardziej oblegane przez urlopowiczów, np. Polskie morze. Pieniądze z wynajmu zakupionych na kredyt nieruchomości, wystarczają na spłatę miesięcznej raty, dodatkowo zapewniając stopniowo także zyski. Dużo zależy od standardu wykończenia i lokalizacji danej nieruchomości.

Największą popularnością cieszą się apartamenty usytuowane w samym centrum życia turystycznego lub w pobliżu atrakcji turystycznych i malowniczych krajobrazów. Nieruchomości na wynajem cechujące się nowoczesnością i estetycznym wykończeniem, dodatkowo zyskują na wartości. Wnętrza w dobrym guście, posiadające wszystkie praktyczne meble i sprzęt, zwiększają zainteresowanie potencjalnych klientów.

Apartamenty na wynajem mieszczące się nad morzem to źródło stałego dochodu

Jak ukazują ostatnie statystyki, z roku na rok rośnie liczba turystów nad Polskim morzem. W bieżącym roku ponad 60% naszych obywateli wybierających urlop w kraju, spędzi go właśnie nad Bałtykiem. Głównym tego powodem jest aktualna niesprzyjająca bezpieczeństwu sytuacja za granicą, ale i nie tylko. Nasze rodowite nadmorskie kurorty posiadają coraz lepszą ofertę wakacyjną, która zachęca Polskich turystów do zaplanowania swojego urlopu właśnie nad Bałtykiem.

Wielu inwestorów obawia się ulokowania swoich pieniędzy w kupno nieruchomości nad morzem z powodu jednosezonowego dochodu. Jest to jednak niezwykle mylne myślenie. Bałtyk zimą ma zupełnie inne oblicze, które doceniają turyści z innych części naszego kraju. Wiele osób wybiera Polskie morze także zimą, głównie ze względu na ciszę, spokój i malowniczy krajobraz. Zimowe spacery brzegiem morza oprócz doskonałego dotlenienia, nasyca nasz organizm jodem, który podczas chłodnych i wietrznych miesięcy występuje w morskim środowisku w znacznie zwiększonej ilości.

Marina Royale w Darłowie to nowoczesne apartamenty znajdujące się nad samym brzegiem morza, tworzące idylliczną krainę, w której każdy będzie chciał nie tylko wypocząć podczas urlopu, ale także zamieszkać na stałe.