Inwestycja w apatamenty nad morzem

Gwarantowany zwrot

Perspektywa inwestycji

Inwestycja w przyszłość ma wielowymiarowy charakter.
To nieoceniona wartość beztroskiego zamieszkania nad morzem.
To również fakt, że posiadany apartament po latach wart jest o wiele więcej, niż w chwili samego nabycia.

Kupując mieszkanie w Marina Royale zyskujecie Państwo gwarancję zysku przez okres 3 lat oraz możliwość odzyskania pełnej kwoty podatku VAT od zakupionego mieszkania.

Inwestycja w apartamenty nad morzem

Gwarantowany zwrot

Formuły inwestycji

Inwestycja w nieruchomość to inwestycja o wspaniałych perspektywach i bezpieczny sposób na ulokowanie pieniędzy. Szczególnie dobre prognozy niesie za sobą zakup apartamentu nad morzem – dlaczego?

Inwestycja w luksusowe mieszkanie nad morzem sprawia, że przyszłość ma wielowymiarowy charakter. Beztroskie zamieszkanie tuż przy piaszczystym brzegu to kusząca propozycja.
To również fakt, że posiadana nieruchomość po latach warta jest o wiele więcej, niż w chwili samego nabycia. Wynajmowanie apartamentów przy plaży nie jest chwilowym trendem. O takim komforcie od lat marzy każdy miłośnik wypoczynku nad morzem – jest to luksus, który zawsze będzie wzbudzał zainteresowanie. Dlatego też inwestycja z Marina Royale jest po prostu opłacalna.

Kupując mieszkanie w Marina Royale, zyskujecie Państwo gwarancję zysku przez okres 3 lat oraz możliwość odzyskania pełnej kwoty podatku VAT od zakupionego mieszkania.

Formuły inwestycji w apartamenty

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy zróżnicowane formy inwestycji. Mamy propozycje na dogodnych warunkach zarówno dla tych, którzy są zainteresowani kupnem mieszkania nad morzem pod wynajem, jak i pragnących osiąść na stałe tuż nad brzegiem Bałtyku.

Formuła 1: Zakup wykończonego apartamentu pod wynajem

z meblami, z gwarantowanym zyskiem z wynajmu przez 3 lata (wynajem przez firmę powiązaną z Marina Royale), z możliwością odzyskania kwoty podatku VAT od zakupionego mieszkania.

Formuła 2: Zakup wykończonego apartamentu pod wynajem

z meblami lub bez, wynajem na własną rękę lub przez inną firmę zewnętrzną bez gwarantowanego zysku, z możliwością odzyskania kwoty podatku VAT od zakupionego mieszkania,

Formuła 3: Zakup wykończonego apartamentu

z meblami lub bez, na własny użytek, bez gwarantowanego zysku i bez możliwości odzyskania kwoty podatku VAT od zakupionego mieszkania, ale z możliwością swobodnego korzystania z mieszkania w dowolnym terminie.