Apartamenty i mieszania w Darłowie na sprzedaż

Lokalizacja bez kompromisów

Nie proponujemy mieszkań z widokiem na Bałtyk.
Oferujemy nowe apartamenty nad samym morzem!

Wybrzeże z malowniczym pejzażem morskim dla wielu stanowi idylliczną krainę, w której pragną zamieszkać lub wypocząć podczas urlopu. To właśnie z myślą o nich powstał Marina Royale w Darłowie. Nowoczesny obiekt z luksusowymi apartamentami, położony nad samym morzem! Miejsce z niezwykłym klimatem i najlepszą z możliwych lokalizacji.
Nie ma takiej drugiej działki w Polsce – położonej tak blisko morza. Imponująca budowla niemal wyrasta z wodnej toni, co nadaje jej niepowtarzalnego charakteru i niewątpliwego uroku.

Nieruchomości na sprzedaż

Nieprzypadkowo na lokalizację Marina Royale wybrane zostało Darłowo. To właśnie przy plaży w Darłówku znajduje się teren idealny pod tego typu inwestycję – działka położona nad samym brzegiem Bałtyku. W ramionach dwóch falochronów wysuniętych aż 400 metrów w głąb morza powstaje spełnienie marzeń miłośników nadmorskich pejzaży. Marina Royale to mieszkania i apartamenty na sprzedaż, czyli niepowtarzalna okazja do nabycia nieruchomości położonej najbliżej Morza Bałtyckiego. Tworzymy miejsce, które każdego sezonu będzie cieszyło się zainteresowaniem turystów, i którego urok zawsze będzie tak samo zachwycał.

Darłowo położone jest w na Pomorzu Zachodnim przy ujściu rzeki Wieprzy. Dzieli się na dwie dzielnice – Racisław i Darłówko. Darłówko to część miasta zlokalizowana nad brzegiem morza – znajduje się tu kąpielisko, przystań żeglarska, jedyny na wybrzeżu most rozsuwany, latarnia morska oraz liczne atrakcje turystyczne. Darłowo to zdecydowanie bardziej spokojne miejsce niż popularne polskie kurorty nadmorskie – miasteczko ma rodzinny charakter, a jego największym walorem jest natura i krajobrazy. Piaszczyste plaże, turkusowo-złote pejzaże i tereny sprzyjające spacerom co roku przyciągają wczasowiczów, jednakże miejsce to wciąż pozostaje kameralne, zachwycające klimatem i spokojem. Już niedługo powstanie tam luksusowy apartamentowiec, który, nie zakłócając lokalnej harmonii, wniesie nową europejską jakość turystki.

Lokalizacja mieszkań nad morzem
Piaszczysta
rodzinna plaża
Całoroczna Marina
dla jachtów
Stocznia
Most zwodzony
Latarnia morska
Wodny tramwaj
do Darłowa
Korty tenisowe
Stadion piłki nożnej
15 tysięczne
miasteczko
Zamek
Królewski
Całoroczna
przechowalnia jachtów
Nowa promenada
Nowy port rybacki
Liczne tereny
do uprawiania sportów
Nowe drogi
Restauracje i sklepy
Całoroczne hotele
2 falochrony wchodzące
400m w głąb morza
Piaszczysta plaża
dla aktywnych
POC biuro sprzedaży