Marina Royale będzie działać na rzecz mieszkańców Darłowa

02.11.2017

Chcąc podzielić się swoim sukcesem, podejmująca się budowy apartamentów Marina Royale, firma POC Partners, stara się wspierać najbardziej wartościowe inicjatywy w regionie.
By nasze działania przekładały się na realne wsparcie dla projektów najbardziej go potrzebujących spotkaliśmy się z przedstawicielami Darłowskiego Centrum Wolontariatu, by omówić plany na wspólne działanie na rzecz mieszkańców Darłowa i okolic.

Współpraca z Darłowskim Centrum Wolontariatu

Darłowskie Centrum Kultury działa nieprzerwanie od 17 stycznia 2007 roku. Od grudnia 2009 roku funkcjonuje jako organizacja pożytku publicznego, a od 2010 prowadzimy Lokalną Sieć Wolontariatu, w ramach której już działa ponad pół tysiąca wolontariuszy. Wśród nich znajdziecie Państwo pedagogów, pracowników instytucji publicznych i samorządowych, przedsiębiorców oraz osoby prywatne, która przekazują swoje unikatowe umiejętności i wiedzę oraz stwarzają możliwości działania i rozwoju innym. Darłowskie Centrum Wolontariatu działa poprzez aktywizowanie i edukację dzieci, młodzieży i osób starszych. Pochyla się również nad losem dzieci chorych i niepełnosprawnych. Dzięki swojej działalności wzmacnia rozwój społeczności lokalnej. W wyniku wspólnych rozmów doszliśmy do wspólnego porozumienia. Umowa na kilkuletnie wsparcie będzie podpisana już listopadzie!!!