O firmie Marina Royale

Ta sama recepta na sukces – nieprzerwanie od 25 lat

Jesteśmy belgijską firmą z 25 letnim doświadczeniem w budowaniu ekskluzywnych nadmorskich posiadłości. Tworzymy zespół ludzi z wizją wykraczającą poza horyzonty standardowego myślenia o inwestycjach. Ta firma to trzy różne pokolenia inwestorów, z których każde wnosi to, co najlepsze: doświadczenie, pasję i zdolność oceny. To właśnie POC Partners.

Posiadamy solidne fundamenty finansowe. Zarząd tworzą profesjonalni, cieszący się szacunkiem belgijscy inwestorzy. Opracowaliśmy własną strategię projektowania i budowania
nieruchomości nad morzem. Poza inwestycjami w Belgii, poszerzyliśmy swoją działalność o Polskę, gdzie zakupiliśmy liczne grunty zlokalizowane w pierwszej linii brzegowej, dające możliwość realizacji inwestycji z liczbą ponad 1500 apartamentów. To tutaj chcemy pozostać na lata, rozwijać naszą receptę na sukces, dzielić się doświadczeniem i tu tworzyć nowe standardy jakości. Dlatego powołaliśmy do życia nową spółkę Darłówko Development Sp. z.o.o. wraz z POC Partners Polska Sp. z o.o.

Zespół

CHIEF MARKETING & SALES OFFICER Dorota Kotarska dorota@pocpartners.pl

POLISH DIVISION MANAGER Agnieszka Jaworska agnieszka@pocpartners.pl

ACCOUNTING Marzena Janta-Lipińska

engineer Piotr Pastuszak piotr@pocpartners.pl

Commercial Director Paul Breels

architect Tomek Puszkarski

Financial Director Thibaut Duboccage

engineer Dirk De Loose

Board Member@CEO Peter Taffeiren

BOARD MEMBER Siska Dedeyne

BOARD MEMBER Robert Donck

BOARD MEMBER Lucie Desimpel