Spotkania z projektem

14.06.2017

W tym tygodniu pod naszym patronatem odbyły się dwa spotkania w Koszalinie (12.06) i Poznaniu (13.06) dotyczące niełatwego tematu jakim jest inwestowanie. Prelekcja prof. Marka Belki wzbudziła duże zainteresowanie obecnych gości o czym świadczy ilość pytań zadawanych przez licznie zgromadzonych. Wykład miał na celu wyjaśnienie wątpliwości, które pojawiają się przy podjęciu tak ważnej decyzji jak inwestycja w nowy projekt. Prof. Belka, który przez lata swojej działalności zawodowej wniósł wiele do świata polskiej polityki i edukacji chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z zebranymi gośćmi.

Prezentacja na temat inwestycji nad morzem

W drugiej części spotkania można było obejrzeć prezentację Petera Teffeiren’a – CEO POC Partners dotyczącą powstającego projektu na wybrzeżu Darłowa. O tym jak powstał pomysł inwestycji prestiżowego kompleksu apartamentowo-hotelowego właśnie w Darłowie można było usłyszeć z ust dyrektora generalnego spółki.

Spotkania w Koszalinie i Poznaniu nie są ostatnimi, na których można dowiedzieć się więcej o inwestowaniu i naszym projekcie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do spotkania się z nami osobiście w przyszłym tygodniu w:

Szczegóły każdego z wydarzeń dostępne po kliknięciu w nazwę miasta.
Prosimy o potwierdzenie obecności za pośrednictwem e-mail– Agnieszka Jaworska: agnieszka@pocpartners.com